У освітніх програмах для жінок важливо впроваджувати психологічні практики, – думка – AgroTimes

У освітніх програмах для жінок-фермерок важливо приділяти увагу психологічним практикам.

Про це під час круглого столу «Жіноче лідерство як фактор розвитку сільського господарства», організованого Corteva Agriscience, повідомила заступниця директора департаменту аграрної політики Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Олена Дадус.

На її думку, специфічні програми підтримки жінок в сільському господарстві в першу чергу полягають в окремих психологічних практиках.

«В переважній більшості жінки мають справу в певним тиском: соціальних інституцій чи установ тощо. Такий блок надасть жінці розуміння її сили і що їй не потрібно боротися із чоловіками. Адже часто-густо жінка намагається довести, що вона краща за чоловіків», – зауважила Олена Дадус.

На її переконання, коли жінка усвідомлює свою природу їй набагато легше реалізуватися в бізнесі, в тому числі сільському господарстві. Жінка не має бути чоловіком, вона – мати, берегина, в неї своє світосприйняття. Вона може делегувати повноваження, а не брати на себе все.

«Це дає стимул, прагнення та віру в те, що ти віриш», – додає Олена Дадус.

Фахівчиня вважає, що саме взаємодія жінок та чоловіків може привести до плідної співпраці.

Нагадаємо, Corteva розпочала реєстрацію фермерок для участі в освітньо-грантовій програмі TalentA. Також ми писали, що Corteva Agriscience залучає блогерів до популяризації аграрних професій серед молоді.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується