Ціни на живець свиней — прогноз на 17-23 травня — КУРКУЛЬ

Наступного тижня, 17-23 травня, ціни на живець свиней знаходитимуться на рівні 43-44 грн/кг. Про це свідчать дані аналітичного відділу Асоціації «М’ясної галузі».

 

«Наступного тижня очікується незначне зменшення закупівельних цін, яке пов’язане з погіршенням погодних умов. Попри це, ціни й досі залишаються на високому рівні. З ПДВ 20% ціна б становила 47 грн/кг», — йдеться у повідомленні.

 

Ціна на німецькій біржі VEZG цього тижня на напівтуші кондиційних свиней зменшилась до €1,46/кг (49 грн/кг), на напівтуші свиноматок — €1,01/кг (34 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ.

Відзначається така динаміка цін у світі:

    • €1,61/кг (-0,9%) у ЄС;

 

    • €1,53/кг (+10,49%) у Бразилії;

 

    • €2,11/кг (+7,92%) у США;

 

    • €1,64/кг (+4,02%) у Канаді.

 

Зазначається, що продати надлишок пропозиції свинини на ринку та стабілізувати ціни на живих свиней в Україні допоможе нова стратегія Асоціації «М’ясної галузі». Нагадаємо, 11 травня 2021 р. АМГ підписала два важливих для м’ясної індустрії меморандуми з Держпродспоживслужбою.

Перший меморандум стимулюватиме внутрішній попит на м’ясо та м’ясні продукти. Спільними діями, АМГ та ДПСС будуть сприяти популяризації та збільшенню споживання м’яса в Україні.

Другий меморандум стимулюватиме експорт м’яса та м’ясної продукції українського походження. Вже розпочаті практичні кроки з відкриття нових ринків збуту як зі сторони ДПСС так і зі сторони АМГ.


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується