Канадські фермери відзначили високу якість дискової борони ДУКАТ – AgroTimes

Попит на дискові борони ДУКАТ зростає в Канаді. Місцеві фермери відзначають міцність, високу продуктивність машини та довгий термін експлуатації без заміни деталей.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Ми були приємно вражені результатами обробки ґрунту нашого нового ДУКАТ шириною захвату 5 м, він легко йшов по глинистому ґрунті, точно витримуючи потрібну нам глибину», – відзначили Івон і Гай Пру, власники Prouline Farms.

Дискову борону ДУКАТ обрали також Тімоті і Марсель Хайлігени, власники FERME HEYLIGEN INC. У агрегаті їх привабила міцність і простота конструкції, наявність необслуговуваних підшипників HARP-AGRO, що значно знижують потребу в технічному обслуговуванні, а також вартість, яка набагато нижче брендових аналогів.

Для Андре Уімета, аграрія Ouimet Farms Adventure (Ванклік Хілл, Онтаріо) важливо, що ДУКАТ безперешкодно справляється з пожнивними рештками і залишає рівне посівне ложе з оптимальною структурою ґрунту.

«Мій ДУКАТ-4 прекрасна машина за відмінною ціною і з чудовим сервісом. Я вкрай задоволений тим, як агрегат швидко справляється з великою кількістю стебел кукурудзи», – зауважує він.

Функціональні і продуктивні знаряддя мають різноманітну комплектацію і можуть оснащуватися будь-яким з п’яти видів змінних котків. А з цього року машину можна забезпечити додатковим модулем для внесення гранульованих добрив, а також використовувати для підсіву (наприклад, сидератів) за один прохід з основною обробкою.

Нагадаємо, ротаційна борона Динар тепер легша та продуктивніша. Раніше повідомлялося, Lozova Machinery продовжує експансію на британський ринок.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується