Посівна ранніх зернових на Хмельниччині завершена: оперативна робота аграріїв — SuperAgronom.com

Незважаючи на пізню весну і затримку посівної на декілька тижнів, аграрії Хмельниччини максимально оперативно завершили сівбу ранніх зернових культур.

Про це пише Голос України.

Всього за два тижні в господарствах Хмельницької області впоралися із сівбою ранніх ярових. Одночасно проводили і перше підживлення озимих на загальній площі 280 тис. га.

За даними департаменту розвитку промисловості та агропромислового комплексу ОДА, в області завершили сівбу ярого ячменю та пшениці, вівса і гороху. Всі разом вони зайняли площу в 85 тис. га.

У господарствах почали сіяти соняшник. Насіння заправлене в ґрунт вже на площі 25 тис. га. Посіяно і 7 тис. га цукрового буряку.

Планується, що загалом під ярими культурами буде площа у 850 тис. га.

Тим часом правоохоронці Хмельниччини нагадують аграріям про інтернет-шахраїв. Поліція вкотре фіксує зловживання, пов’язані з торгівлею сільгосппродукцією через Інтернет. Цього разу від дій шахраїв постраждали селяни із колишнього Теофіпольського району.

Чоловік повідомив у поліцію, що прочитав оголошення про продаж фуражного зерна в одній із соціальних мереж. Його привабила дуже вигідна ціна. На таку дешевизну спокусилось і кілька сусідів. Тож всі разом скинулись грошима і замовили чималу партію зерна. Продавець при цьому попросив завдаток у 13 тис. грн. Але як тільки кошти були перераховані, шахрай зник.

Наразі поліцейським вдалось лише з’ясувати, що зловмисник телефонував з іншої області. Шахрая розшукують. В поліції нагадують, що це не перша оборудка в аграрній сфері. За останні місяці було зафіксовано кілька шахрайств, пов’язаних з купівлею фермерами неіснуючих мінеральних добрив на сотні тис. грн.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується