Kubota представляє дві нові серії міні-тракторів L1 і L2 – AgroTimes

Японський виробник Kubota розробив дві нові серії компактних тракторів L1 і L2, що оснащені двигунами з рівнем викидів Stage V, мають вдосконалену конструкцію та призначені для широкого спектру завдань.

Про це повідомляє Рrofi.de.

За словами виробника, нові міні-трактори Kubota серії L1 були розроблені з розрахунком на довговічність, а також простоту експлуатації та обслуговування. Для L1 доступний триступеневий гідростатичний привід з електронним управлінням і сервоприводом або синхронізована коробка передач з 8 передніми і 8 задніми передачами. Чотирициліндровий дизельний двигун Kubota з рівнем викидів Stage V доступний з потужністю 45, 51 або 55 к. с.

Компактний трактор серії L2 відрізняється комфортом і ефективністю. Він доступний з чотирма варіантами потужності двигуна від 45 до 61 к. с., опційною кабіною або варіантом ROPS з дугою безпеки. На вибір пропонується повністю синхронізована коробка передач з 16 передачами переднього і 16 заднього ходу або 3-ступінчастий гідростатичний привід з електронним управлінням з керуванням сервопілота та перемиканням передач під навантаженням..

Задня навіска тракторів в обох серіях має вантажопідйомність 1 750 кг.

Нагадаємо, Kubota випустила новий подрібнювач соломи BC 2300. Раніше повідомлялося, Kubota вдосконалила садовий трактор B1.

 

Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується