У Львові роблять конфітури з лісових фіалок – AgroNews

Давній рецепт конфітури з першоцвітів відновила галицька гастрономічна блогерка та дослідниця української кухні. Про це повідомляє Укрінформ, пише agronews.ua.

Про ексклюзивний десерт блогерка Маріанна Душар (відома як Пані Стефа – ред.). «Конфітур готувала ще моя бабуся. Солодку начинку з лісових фіалок можна додавати до рогаликів, круасанів і Великодніх пампухів», – пояснила експертка з кулінарії.

За словами Душар, конфітура з фіалок готується досить просто. З зібраних квітів треба відділити пелюстки від квітколожа, а тоді перетерти їх з цукром у ступці.

«Найкраще в ступці, а не блендером, так суміш не перетвориться в слизьку кашу, а рівномірно розітреться в цукрово-фіалкову пасту. Якщо ступка кам’яна чи порцелянова, то її слід попередньо охолодити в морозильній камері, бо для перетирання пелюстки фіалки не слід перегрівати», – розповіла дослідниця української кухні.

Для збереження кольору жінка використовує цитриновий сік, а для кращого смаку – цитринову цедру і цинамон.

«Цукру треба щонайменше в 2-3 рази більше ніж фіалок . А можна і ще більше, бо головна суть цієї конфітури – зберегти запах і колір квітів, бо смак даватиме саме цукор і цитриновий сік», – додала вона. Зберігати фіалкову конфітуру треба в холодильнику в щільно закритій скляній банці.

 

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується