Посівний комплекс KUHN ESPRO 6000 RC відзначається універсальністю – AgroTimes

Пневматичний посівний комплекс KUHN ESPRO 6000 RC демонструє високу продуктивність. Він досить універсальний, простий у використанні та невибагливий в обслуговуванні. Вирізняється раціональним набором інструментів для якісної підготовки ґрунту, точного дотримання норми висіву та глибини закладки насіння на великих швидкостях у різних ґрунтово-кліматичних умовах.

Про це AgroTimes повідомляє компанія KUHN.

Посівний комплекс KUHN ESPRO 6000 RC виконує до семи агротехнологічних операцій за один прохід, а саме:

  • ущільнення ґрунту (додаткове обладнання – каток з набору коліс з гумовими шинами);
  • підготовка ґрунту для посіву/формування посівного ложа (два ряди секцій сферичних дисків);
  • внесення добрив/висів проміжних культур у міжряддя (20 однодискових сошників);
  • повторне ущільнення ґрунту для швидкого відновлення капілярної системи (прикочуючі колеса діаметром 900 мм розміщені в «шаховому» порядку, що унеможливлює створення земляного валу);
  • висів з міжряддям 15 см дводисковими (диски зміщені на 41 мм відносно один одного для кращого формування та закриття борозни) сошниками, розміщеними теж у «шаховому» порядку для кращого проходження рослинних решток і ґрунту;
  • прикочування (сошникові ролики з гумовими шинами – ефект самоочищення);
  • закриття вологи (борінки – розгрібають гребні, припорошуючи висівні смуги).

Укомплектований раціональним набором високотехнологічних інструментів, посівний комплекс якісно працює в умовах традиційної підготовки ґрунту та по технології мінімального обробітку. Диски діаметром 460 мм, не маючи агресивного кута атаки, мінімізують опір, але забезпечують при цьому ідеальну підготовку ґрунту для посіву найбільш вибагливих культур.

Поліуретанові комплектуючі монтажні вузли Crossflex (патент KUHN) забезпечують достатньо велику амплітуду відхилення як дисків, так і сошників, при потраплянні на будь-яку перешкоду, та миттєве відновлення положення налаштованої робочої глибини. Дотримання глибини закладки насіння виконує гідравлічна система примусового копіювання рельєфу поверхні поля. Тому висів здійснюється на глибину до 9 см якісно, навіть при швидкості 17 км/год. Одночасно з висівом є можливість внесення добрив або підсів проміжних культур.

Варто зауважити, що посівний комплекс KUHN ESPRO 6000 RC швидко налаштовується та легко експлуатується. Зокрема, простотою відзначається процес калібрування норми висіву від 0,5 – 430 кг/га. Налаштування робочої глибини виконується без інструментів.

Машину можна агрегатувати з різними тракторами потужністю від 270 до 350 к. с.

Агрегат оснащений системою ISOBUS і власними моніторами CCI 800/1200 з великими екранами та легко зрозумілим інформативним меню. Система KUHN VISTAFLOW контролює висів, налаштування технологічної колії та відключення сошників при обсіві країв поля, клинів і перешкод.

Щоб придбати посівний комплекс KUHN ESPRO 6000 RC, можна скористатися програмою кредитування техніки KUHN. Початковий кредитний внесок складає від 20%, а мінімальна відсоткова ставка у гривнях – 0,1%. Банками-партнерами є Райффайзен Банк Аваль, Ощадбанк, Альфа-Лізинг, KredoBank, Credit Agricole, Банк Кредит Дніпро, OTP Leasing, ProCredit Bank, Agroprosperis Bank, ТЕКОМ-Лізинг, ULF Finance, Piraeus Bank.

Пневматичний посівний комплекс KUHN ESPRO 6000 RC

Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується