Технологія Precision Planting особливо корисна при зрошенні, – аграрій – AgroTimes

У господарстві «Трієл Агро» перед весняною посівною дообладнали техніку. Зокрема, встановили на механічну сівалку систему точного висіву Precision Planting.

Про це AgroTimes розповів заступник директора ПП «Трієл Агро» Сергій Арсентьєв (Херсонська обл.).

За його словами, у господарстві користуються просапною вакуумною сівалкою John Deere для висіву соняшнику, кукурудзи і широкорядного посіву сої. Вона відзначається беззаперечною надійністю. Якщо є якісь недоліки в обробітку ґрунту, то агрегат може багато чого виправити.

«Це була класна вакуумна сівалка з механічним приводом, а ми її дообладнали системою Precision Planting з комп’ютером. Вона забезпечує високу точність висіву та дає змогу керувати посівним процесом. Усі дані та показники виводяться на монітор: вологість, температура ґрунту, вага висіваючих секцій, притискне зусилля, гібриди тощо», – зазначає заступник директора.

Зокрема, відзначають користь від технології Precision Planting під час сівби на зрошувальних ділянках.

«На ділянках, що у нас на зрошенні, одна норма висіву, а на богарі – удвічі менша. Тому ми прописуємо карту завдань для цих ділянок та налаштовуємо сівалку відповідним чином. А карта завдань прошивається в монітор трактора. Так, сівалка працює із різними нормами висіву і всі параметри фіксуються», – додає Сергій Арсентьєв.

Нагадаємо, цифровізація стане в нагоді за екстремальних умов. Раніше повідомлялося, технологія Precision Planting дає прибавку врожайності по кукурудзі від 5 до 7 ц/га.

Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується