Мінекономіки та «Українська асоціація бізнесу і торгівлі» підписали Меморандум про співпрацю — АГРОПОЛІТ

6 квітня, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Громадська спілка «Українська асоціація бізнесу і торгівлі» підписали Меморандум про співробітництво. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Підписантами виступили з боку Мінекономіки – міністр Ігор Петрашко, з боку Асоціації – Голова Дмитро Лось.

Меморандум закладає підґрунтя активної взаємодії із бізнес-спільнотою з метою підтримки українських компаній на європейському ринку та сприяння зростанню експорту до держав-членів ЄС.

 

Співпраця з Українською асоціацією бізнесу і торгівлі стане ще одним ефективним інструментом для просування інтересів українських експортерів на ринку ЄС. Наша спільна мета — поглиблення двосторонніх відносин між Україною та ЄС, напрацювання нових можливостей для наших компаній в рамках оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», — прокоментував міністр Ігор Петрашко.

 

У свою чергу Голова «Українська асоціація бізнесу і торгівлі» Дмитро Лось подякував Мінекономіки за готовність до діалогу та висловив сподівання на активну співпрацю для розвитку торговельних відносин та просування українського експорту в ЄС.

 

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується