ФАО розглядає Україну як одного зі світових гарантів продовольчої безпеки — АГРОПОЛІТ

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розглядає Україну як одного зі світових гарантів продовольчої безпеки. Про це повідомив Ярослав Мельник, Надзвичайний і повноважний посол України в Італійській Республіці, постійний представник України при Продовольчій та сільськогосподарській організації (ФАО) на своїй сторінці у Facebook.

«30 березня було вручено вірчі грамоти Цюй Дуньюй, генеральному директору Продовольчої та сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй, для акредитації при цій міжнародній організації як постійного представника України при ФАО. В ході цікавої дискусії обмінялися думками щодо шляхів активізації співробітництва між Україною та ФАО», – розповів Мельник.

За його словами, ФАО вітає проведення земельної реформи в Україні та бачить великий потенціал аграрного сектора для подальшого економічного розвитку держави.

 

Зробимо разом все можливе для забезпечення належного місця України серед країн-гарантів продовольчої безпеки у світі», – підкреслив дипломат.

 

 

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується