Озвучено ціни на молоко в Україні – AgroNews

Цінова ситуація на ринку сирого молока залишається стабільною. Переукладання протоколів на початок квітня в цілому не призвело до змін середніх цін за молоко з ферми. Про це повідомляє аналітичний відділ Асоціації виробників молока, пише agronews.ua.

Виробники середніх та великих об’ємів товарної сировини отримали нові протоколи з цінами на рівні попередніх домовленостей. Факти зниження цін були як точкові явища більше для виробників малих об’ємів молока, особливо в локаціях без належної конкуренції за сировину.

Відтак, середні ціни на товарні партії молока-сировини (без ПДВ) залишаються без змін:

– екстраґатунок ― 10,21 грн./кг;

– вищий ― 9,81 грн./кг;

– перший ― 9,26 грн./кг;

– середньозважена ― 9,76 грн/кг.

Діапазон коливань цін на середні та великі партії молока екстрґатунку по регіонах:

– північ та центр ― 9,80-10,5 грн./кг;

– південь ― 9,80-10,5;

– схід ― 9,75-10,5 грн./кг;

– захід ― 9,70-10,45 грн/кг.

Ціни, які перевищують верхні значення, також залишаються, але лише як виключення в особливих ринкових умовах і не відображають загальноринкову ситуацію.

Прогноз навіть до кінця квітня залишається досить ускладненим. Для переробних підприємств на фоні дефіциту молока-сировини важливе завдання – не порушити налагоджені ланцюги поставок вже перед самим початком сезону збільшення виробництва сировини, який у поточному році затягується у зв’язку з порівняно холодним березнем. Відтак із переходом на знижену ставку ПДВ переробні підприємства не поспішають розхитувати ринок.

 

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується