Новий польовий робот продаватиме французька компанія Elatec вже цьогоріч

Компанія Elatec готова представити на ринку шостий польовий робот E-Tract, що входить до каталогу збиральних роботів Future Farming із понад 35 машинами. Новий агрегат можна буде придбати або взяти оренду вже у 2021 році.

Про це повідомляє Future Farming.

Зазначають, що із середини 2019 року два робота E-Tracts для обприскування та розпушування тестуються у випробувальному центрі Франції (CTIFL). Цього року їх продаватимуть у Франції та Нідерландах за ціною від € 65 тис.

«E-Tract – це робот із двома позиціями для кріплення навісного обладнання. Він має трикутне центральне кріплення та стандартну 3-точкову навіску у задній частині пристрою. Таким чином можна навішувати стандартні знаряддя, які зазвичай використовуються в овочівництві, наприклад, для механічного прополювання, обприскування та фенотипування», – йдеться в повідомленні.

Разом з тим відзначають, що польовий робот E-Tract має електричний привід і працює повністю на літієвих батареях. Керування й навігація здійснюється за допомогою кольорової або 3D-камери, або камери та RTK-GPS.

Крім того, центральне розміщення знарядь дозволяє оптимально контролювати робочу глибину.

Раніше повідомлялося, скільки коштує польовий робот. Читайте також: польовий робот сіяв понад 24 години без упину.

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується