Імпорт птиці з трьох країн ЄС заборонили Філіппіни • Meat-Inform

Через спалахи високопатогенного пташиного грипу штаму H5N8 влада Філіппін ухвалила рішення про заборону імпорту птиці ще з трьох країн ЄС. Цього тижня Міністерство сільського господарства країни тимчасово обмежило ввезення свійських та диких птахів та продукції птахівництва, включаючи м’ясо птиці, добових курчат, яйця з Данії, Швеції та Франції.

Уже 25 держав-членів ЄС повідомляли про випадки пташиного грипу протягом останніх кількох місяців. Але лише в 13 з них виявили спалахи вірусу на великих фермах. Через цю проблему Німеччині, Польщі та Нідерландам вже заборонено експорт продукції птахівництва на філіппінський ринок.

 

Однак таке рішення може призвести до зростання цін на птицю, м’ясо та яйця на Філіппінах, попереджає Хесус К. Чам, президент місцевої Асоціації імпортерів та торговців м’ясом.

“Шкода, що ситуація з постачанням стає все більш жорсткою. Це призведе до вищих витрат для переробників, а згодом і для споживачів. Нам потрібно швидко знайти рішення проблеми”, – зазначає пан Чам.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується