KSG Agro поліпшив систему біобезпеки на свинокомплексі

Агрохолдинг KSG Agro якісно змінив систему біобезпеки на свинокомплексі, що значно поліпшило його економічні показники і відкрило нові перспективи для розвитку.

Це стало можливим завдяки професіоналізму головної ветеринарної лікарки свинокомплексу Елеонори Єсіної, підкреслив у коментарі AgroTimes голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

«Наприкінці листопада 2019 року наш агрохолдинг започаткував партнерство з однією з кращих експерток із протидії АЧС і питань біобезпеки – доценткою кафедри патанатомії Дніпропетровського аграрно-економічного університету, кандидаткою ветеринарних наук Елеонорою Єсіною, – зазначив він. – Співпраця виявилася настільки плідною, що ми вирішили її продовжити на постійній основі. В результаті Елеонора Єсіна ввійшла в професійну команду співробітників холдингу на посаді головної ветеринарної лікарки свинокомплексу».

За словами Елеонори Єсіної, свинокомплекс деякий час працював за застарілими параметрами біобезпеки. «У період відходу від епідемічної діареї свиней, яка циркулювала в господарстві кілька років, довелося розділити технологічні зони між собою і чітко визначити порядок їхньої взаємодії відповідно до сучасних вимог біобезпеки», – розповіла вона.

Одночасно були сформовані і відмежовані сіра і чиста зони, регламентовано пересування в них транспорту і людей, а також значно впорядкована й оптимізована схема ветеринарно-санітарних превентивних заходів, яка протягом трьох місяців забезпечила значне скорочення падежу і вибракуваних тварин.

Наразі серед співробітників свинокомплексу, комбікормового виробництва і головного офісу агрохолдингу регулярно здійснюється інформаційно-навчальна робота, в тому числі тренінги з дотримання правил біобезпеки, зазначила Елеонора Єсіна.

«Із появою і поширенням COVID-19 протягом одного тижня був сформований штаб із профілактики цієї інфекції у людей, – зазначила вона. – Люди були розосереджені на невеликі групи, які дотепер поетапно доставляються до місця роботи після попередньої термометрії».

Крім того, всі співробітники КSG Агро та їхні родичі були щеплені чотиривалентною вакциною від грипу, додала Елеонора Єсіна.

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується