Кінець епідемії пташиного грипу в Франції: птахофабрики відновлюють роботу • Meat-Inform

Птахівники на південному заході Франції можуть відновити виробництво після того, як влада країна нещодавно повідомила про зниження рівня спалахів пташиного грипу. Кількість нових спалахів вірусу у Франції зменшилась до п’яти за перший тиждень березня порівняно з майже 130 за перший тиждень січня, тоді як у найбільш постраждалому регіоні Ланду нових випадків захворювання за останній місяць не зафіксовано, йдеться у повідомленні Міністерства сільського господарства.

Франція є однією з європейських країн, де цієї зими вірус пташиного грипу H5N8 поширювався від диких птахів до свійських. Птицю на підприємствах масово забивали, щоб стримати хворобу. Загалом, було знищено близько 3 мільйонів птахів, переважно качок.

 

“Поліпшення епізоотичної ситуації означає, що вжиті рішучі заходи щодо обмеження поширення вірусу принесли результати”, – йдеться в документі.

Ферми в південно-західних районах, які раніше забили все поголів’я птиці, зможуть відновити розведення певних видів птахів, включаючи курей. Хоча птиця досі може утримуватися лише в закритих приміщеннях. Тим не менше заборона на вирощування качок та гусей у цих районах триватиме доти, поки епідемія H5N8 не буде повністю припинена. На цей крок влада пішла, враховуючи особливу вразливість цих тварин до вірусу.

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується