До 3 років ув’язнення за проникнення на ферму: у Франції посилили покарання для захисників тварин • Meat-Inform

Деякі організації з захисту тварин проводять акції не лише в громадських місцях, а й безпосередньо на господарствах де утримують сільськогосподарських тварин. Тим самим вони порушують виробничі протести. Протести на фермах фіксували у Іспанії, Франції, Великобританії та інших країнах. У зв’язку з цим посилюється відповідальність за порушення роботи підприємств.

Минулого тижня, під час перегляду закону “Про глобальну безпеку”, сенат Франції проголосував за поправку до законодавства, яка передбачає запровадження більш суворих заходів для запобігання незаконному проникненню на ферми. Вторгнення не лише є порушенням права приватної власності, але також може становити загрозу біобезпеці.

 

Тепер покарання за проникнення на тваринницькі підприємства у Франції буде збільшено з одного року позбавлення волі та штрафу в розмірі 15000 євро до трьох років ув’язнення та штрафу в розмірі 45000 євро. Другий захід, запроваджений владою, полягає у наданні на експериментальній основі працівникам муніципальної поліції та сільській охороні можливості попередити ці злочини. Їхні дії були б допомогою національній жандармерії.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується