Китайський ринок часнику стабілізується, а вартість доставки зменшується

Китайський ринок часнику стабільний з грудня, коливання цін незначні. Хоча ціна доставки падає, проте досить повільно, і ціна залишається високою порівняно з минулим роком.

Про це повідомляє FreshPlaza.

За словами Вана Цзюньцзе, менеджера  компанії Jining Shang Zhuo Food, обсяг виробництва цього року буде меншим, ніж минулого року. Загальний обсяг виробництва може зменшитися на цілих 5%.

«Перший цьогорічний урожай часнику з провінції Юньнань вже вийшов на ринок Китаю, – розповів він. – Обсяги поставок зростають з кожним днем. Виробничі площі в Шаньдуні за останній місяць постраждали від холодної погоди. Посіви багатьох виробничих районів постраждали від заморозків. Якщо холодна погода збережеться, тоді обсяг виробництва зменшиться, а це означає, що ціна зросте. На даний момент ринок все ще незрозумілий, і торговці часником не впевнені, чи варто їм продавати часник, оскільки ціна може зрости. Часник з Шаньдуна вийде на ринок у великих обсягах близько 10 червня».

За словами Вана Цзюньцзе, тепер немає дефіциту контейнерів, але ціна доставки все ще висока. Крім того, зарубіжні ринки сповільнилися через пандемію Covid-19, що триває. Попит на закордонному ринку не відповідає на тому ж рівні, що і минулого року.

Довідка: Jining Shang Zhuo Food спеціалізується на експорті часнику, імбиру та цибулі. Компанія відвантажує близько 2 тис. контейнерів на рік.

Читайте також: На Вінничині відкрили завод з переробки часнику

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується