«Укрлендфармінг» визначився зі структурою посівів кукурудзи

У групі компаній «Укрлендфармінг» висівають гібриди кукурудзи різних груп стиглості, завдяки чому розширюють оптимальні  періоди сівби, а також до 15 днів період цвітіння кукурудзи – збільшуючи гарантію запилення посівів.

Про це AgroTimes розповів заступник керівника департаменту агровиробничої діяльності ГК “Укрлендфармінг” Віктор Єсипенко.

«Щодо ярих культур, то ми робимо вибір на користь посухостійких гібридів. Цього року ФАО кукурудзи не зменшуватимемо, залишимо на рівні минулого року, бо ФАО – це ще й урожайність. Думаю, краще попрацюємо з густотами. Основне ФАО для західної зони від Рівного до Франківська 300 (75%),  для ранніх посівів ФАО 280 (5 %),  максимальне ФАО по даній зоні 330 (20%)», – зазначив Віктор Єсипенко.

Таким чином у компанії створюють лінійку для достигання і збирання врожаю, для диференціювання ризиків у період цвітіння, коли пилок може бути фертильним і є загроза отримати недоозерненість качана.

За словами Віктора Єсипенка, у Черкаській та Дніпропетровській областях, які  потерпають від браку вологи, площі під кукурудзою зменшуватимуть до мінімуму з коригуванням густот.

В Кіровоградській, Донецькій та Луганській областях, де рівень вологи критичний, кукурудзу не сіятимуть, а в північно-східних областях варіюватимуть з густотами.

Нагадаємо, Agromino відмовляється від нестійких до посухи гібридів кукурудзи. Як повідомлялося, «Укрлендфармінг» започатковує біологічний метод знезараження ґрунту.

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується