Про зменшення виробництва птиці повідомляє Туреччина • Meat-Inform

Туреччина входить до переліку 10 найбільших світових виробників м’яса птиці. Також країна є одним з лідерів з експорту і в цьому секторі конкурує з Україною. Утім, наразі обсяги виробництва птиці в Туреччині дещо зменшились.

За даними Турецького статистичного інституту (TurkStat), у січні цього року виробництво курячого м’яса зменшилось на 5,7%, порівняно з показниками першого місяця минулого року. Поголів’я забитих курей зменшилось на 6,5%, а виробництво м’яса індички зменшилось на 26,4%, порівняно з даними за січень 2020 року.

Порівняно з попереднім місяцем виробництво курячого м’яса зменшилось на 4,6% і становило 173,3 тис. тонн. Кількість зарізаних курчат у січні, порівняно з груднем, зменшилась на 4,2% і становила 96,12 млн голів. Виробництво курячих яєць зменшилось на 2,5%, порівняно з попереднім місяцем, і становило 1,7 млрд. одиниць. Що стосується м’яса індички, то зниження становило 25,8% порівняно з останнім місяцем 2020 року. Загалом в січні в країні виготовили 3465 тонн м’яса індички.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується