Наступного тижня Рада розгляне законопроекти про земельні аукціони та передачу землі в громади — АГРОПОЛІТ

Верховна Рада наступного тижня планує розглянути законопроекти про передачу землі у громади (№2194) та про електронні земельні аукціони (№2195). Про це під час форуму Ефективні бюджети заявив голова партії Слуга народу Олександр Корнієнко.

«У нас була мрія, щоб люди розпоряджалися землею, і з 1 липня це буде. Цього тижня (з 15 до 19 березня), до речі, у Верховній Раді голосуватимемо за (законопроект) №2194, він стоїть на порядку денному, — це законопроект, який передасть вам землю. І разом із ним — №2195 про аукціони», — сказав Корнієнко.

Зазначимо, що ці два закони закриють питання безпечної земельної реформи.

Нагадаємо, раніше у інтерв’ю AgroPolit.com секретар Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, членом депутатської групи «Партія «За майбутнє» Іван Чайківський повідомив, що парламент якнайшвидше має прийняти два важливі земельні закони (2194 та 2195), аби з 1 липня 2021 року стартував цивілізований вільний ринок землі.

 

Земельна реформа – потрібно ухвалити три законопроєкти: про земельну децентралізацію – 2194, про електронні аукціони з продажу права оренди на державну землю – 2195 та про земельну детінізацію 3131», — повідомив Іван Чайківський.

 

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується