Ніжинські селекціонери створили сорт цибулі стійкий до шкідників та хвороб – Seeds

Селекціонери Крутівської дослідної станції “Маяк” (Ніжинський район Чернігівщини) створили сорт цибулі, який не втрачає товарних якостей до нового врожаю. Про це повідомляється на сторінці Крутівської громади Ніжинського району у Facebook.

За словами науковців, сорт “Чайка” створений із місцевих зразків, тому пристосований до наших широт та адаптивних факторів і, на відміну від голландських сортів, стійкий до шкідників і хвороб.

Як розповіла наукова співробітниця станції Любов Фесенко, новий сорт має видовжену яйцеподібну форму, середня вага однієї цибулини – близько 200-250 грамів. Врожайність “Чайки”, якщо порівняти з іншими сортами, вища, і становить 35-40 тонн з гектара. Вирощують її на полях без поливу, оскільки на них не організоване зрошування.

“Ми прагнемо, щоб у теперішній посушливий період, коли не вистачає вологи, наші сорти відповідали вимогам сьогодення, були адаптовані до умов вирощування і задовольняли фермерів та інших сільгоспвиробників”, – сказала селекціонерка.

За її словами, зберігається “Чайка” 7-8 місяців, не втрачаючи якості і товарного вигляду. Серед плюсів сорту також його невибагливість, стійкість до шкідників і хвороб.

“У співвідношенні ціни та якості наші сорти нічим не поступаються нідерландським. А через недостатнє фінансування ми використовуємо мінімум хімікатів, тож можна говорити, що в нас майже органічне землеробство”, – зазначила Фесенко.

Селекцією цибулі жінка займається з 1985 року. Відтоді дослідна станція передала до загальнонаціонального реєстру сорти “Маяк”, “Заграва” (червоний і фіолетовий), “Перлина” (білий), “Галичанка” і ось у 2020 році вивела “Чайку”.

Фесенко каже, що зберігати ріпчасту цибулю краще при температурі від 0 до -1°С. В таких умовах біохімічні процеси в ній уповільнюються і овоч не висихає. Сіянку науковець радить зберігати так само.

Окрім ріпчастої, на дослідній станції вирощують та селекціонують й багаторічні сорти цибулі. Цей вид селекції з’явився відносно недавно і продиктований умовами ринку. Починаючи з 2010 року, у Крутах культивують такі сорти, як батун, порей, слизун, запашна, які на одному місці можуть рости 7-10 років. Вони мають або трубчате, або плоске листя.


Дослідна станція “Маяк” Інституту овочівництва і баштанництва НААН України була заснована в 1947 році. На сьогодні там вирощується понад 40 культур. Торік на станції, на базі знаменитого ніжинського огірка, селекціонери вивели новий сорт “Олімп”, який плодоносить 65 днів.

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується