Фахівці розповіли, як змінюються агрокліматичні умови у зв’язку з глобальним потеплінням

Незважаючи на відносно непогану перезимівлю озимих та добрий запас вологи на полях, аграріям не слід забувати про глобальні кліматичні зміни, які здатні знищити більшість посівів.

Про це пише agro-business.com.

За прогнозами фахівців, інтенсивність посухи в найближчі роки зросте на 15–30%. Почастішають суховії та гради, причому останні випадатимуть у нехарактерні для себе періоди — навесні та восени.

Водночас умови вегетації для озимої пшениці стануть сприятливішими. Так само озимий ріпак краще ростиме у північніших регіонах і натомість гірше — у Степу. На Північ перемістяться й зони вирощування сої та соняшника. А от культивування кукурудзи стане проблематичнішим.

Мороку аграріям принесе й поширення різноманітних хвороб рослин, шкідників, активізуються бур’яни.

За даними метеорологів, останніми роками в Україні вдвічі збільшилася кількість днів із денними температурами повітря понад +30 °С. Це може спричинити передчасне дозрівання ярих сільськогосподарських культур і заразом знизити їх урожайність. Як наслідок, тривалість активної вегетації рослин вже зросла в середньому на 10 днів.

Потепління найстрімкіше відбувається у північних регіонах України. Натомість Степ атакує посуха.

Водночас глибина промерзання ґрунту істотно знизилася і це сприяє засвоєння ґрунтом зимових опадів і формування достатнього зволоження ґрунту навесні.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується