Екс-керівника ДПЗКУ підозрюють в розтраті понад 9 млн грн

Слідчими слідчого управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України було повідомлено про підозру за фактом розтрати грошових коштів товариства в особливо великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем екс-виконувачу обов’язків голови правління «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ), – передає Agri-gator

За інформацією прес-служби Офіса Генпрокурора, за даними слідства, громадянин Великобританії, виконуючи обов’язки голови правління держпідприємства, викликав матеріальні збитки, незаконно змінивши штатний розклад і колективний договір. Він додатково ввів в штат суспільства 18 посад і підвищив розміри посадових окладів, премій і надбавок.

Зокрема, першому заступнику голови правління був збільшений посадовий оклад з 100 до 500 тис. грн, заступникам голови правління з 70 до 450 тис. грн, а директорам департаментів з 80 до 250 тис. грн. Протягом січня-лютого 2020 р. посадовим особам було виплачено тільки премій на більш ніж 4 млн грн.

«Такі дії екс-чиновника привели до збитків державному підприємству більш ніж на 9 млн грн, що підтверджується аудиторською перевіркою і висновками судово-економічної експертизи», – вказується в повідомленні.

Згідно з інформацією Офіса Генпрокурора, оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювалося Головним управлінням контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України.

Відповісти

Ваш email не публікується