На українському ринку біопрепаратів з’явився інноваційний інокулянт для кукурудзи

Компанія «Ерідон» презентує інноваційний сухий інокулянт для кукурудзи «МайкроСорч Плюс Кукурудза» від британської компанії «IFAGRI»

Про це повідомляє прес-служба «Ерідон».

Даний біопрепарат містить азотофіксуючі бактерії роду Azospirillium, фосформобілізуючі роду Pseudomonas, суміш тальку з графітом, а також мікроелементи у вигляді заліза та марганцю.

«Застосування біопрепарату підвищує рівень засвоєння рослиною кукурудзи азоту та фосфору, суміш тальку та графіту забезпечує текучість насіння в сівалці, змащування її механізмів та усуває статичну електрику; наявність мікроелементів покращує розвиток проростка», — стверджують представники компанії «Ерідон».

Біопрепарат представляє собою порошок дрібного помолу і застосовується в сухому вигляді шляхом механічного перемішування з посівним матеріалом. Змішування може здійснюватися як у бункерах сівалки безпосередньо перед посівом, так і на протруювальному обладнанні, де насіння обробляється фунгіцидами та інсектицидами вологим способом, перед його фасуванням.

За словами прес-служби, біопрепарат виготовляється в США з використанням технології мікробіологічної стабілізації, яка забезпечує найвищий рівень живих клітин бактерій порівняно з більшістю інших інокулянтів на ринку.

«Серед інших переваг, якими забезпечує продукт ця технологія: 2-річний термін придатності; можливість зберігати оброблене насіння до 90 днів; бактерії у складі препарату під час зберігання можуть витримувати температуру до +38 ˚С», — резюмували представники.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується