Рівень загартування озимих зернових культур може знизитись, — Інститут рослинництва НААН

Показник загартованості озимих зернових культур за наявної теплової аномалії, якщо вона триватиме більше декади, може знизитись залежно від градієнта температури.

Про це йдеться в аналітичному матеріалі НААН.

За попередніми даними, станом на 28 січня рівень критичних температур для нормально розкущених рослин пшениці м’якої озимої, рекомендованих до вирощування у Харківській області становить -14-16 ℃ морозу, тритикале -16-17 ℃, жита -19 ℃.

«Наразі посіви, як і раніше, знаходяться у стані зимового спокою, але з продовженням потепління у рослин озимих зернових культур можуть початися незначні ознаки життєдіяльності, що проявляться у зміні кольору та відростанні листкових пластинок. Візуальний аналіз життєздатності рослин у польових умовах та відрощування їх за допомогою експрес-методів свідчать про те, що лише в окремих сортів пшениці озимої відмічається незначне ушкодження листкових пластинок, які зможуть швидко відновитися з наростанням температурного режиму», — повідомляють фахівці Національної академії аграрних наук.

За результатами відрощування монолітів науковцями Інституту рослинництва імені В. Я. Юр’єва НААН станом на 26-27 січня життєздатність посівів озимих зернових культур висока і становить: для пшениці м’якої озимої 94-97%; для тритикале — 94-98%; для жита — 96-99% життєздатних рослин.

Глибина промерзання грунту, за даними Укргідрометеоцентру, станом на кінець другої декади січня на більшій частині території країни становила від 11 до 50 см. У Закарпатській, Волинській, Житомирській, у більшості районів Львівської, Рівненської, в окремих районах Київської, Одеської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Тернопільської та Хмельницької областей глибина промерзання ґрунту не перевищувала 10 см, місцями у Закарпатській, Хмельницькій та Одеській областях ґрунт під снігом був талий.

Різке потепління, яке почалося на початку третьої декади призвело до досить швидкого танення снігу на полях, верхній шар ґрунту почав відтавати. Разом з тим, на більшості полів коренева система рослин озимих культур перебуває у мерзлому ґрунті, тому активізації росту надземної частини рослин не відмічається.

«Рослини на слаборозвинутих посівах мають морозостійкість на 2-3 ℃ нижчу. У Херсонській області рівень критичних температур у сортів середньої морозостійкості становить 17-19 ℃ морозу, у сортів високої морозостійкості -19-22 ℃, у Київській області — у сортів пшениці та тритикале озимих середньої морозостійкості -13-15 ℃, жита озимого -14-16 ℃, ячменю озимого -9-11 ℃», — йдеться у матеріалі.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується