Перший сильнодіючий гібридний фунгіцид довів свою дієвість, завоювавши довіру ЄС

Інноваційний препарат Regev EC, що був зареєстрований компанією STK Bio-Ag Technologies як перший в світі гібридний фунгіцид, розпочав нову еру в боротьбі проти хвороб сільськогосподарських культур. Він поєднує в собі властивості біологічних агентів та синтетичних хімікатів, тому швидко набрав популярність серед багатьох країн світу.

Про це йдеться у матеріалі на news.agropages.com.

«Заклик до зменшення хімічного навантаження є важливим аспектом сталого сільського господарства. Для збільшення можливостей боротьби із захворюваннями рослин потрібні нові ефективні альтернативи існуючим синтетичним продуктам», — йдеться у матеріалі.

Нові гібридні рішення поєднують у собі біологічні та хімічні активні речовини захисту рослин, щоб забезпечити ефективне рішення з мінімальним впливом на довкілля. Так, препарат Regev EC від STK — це перший сильнодіючий гібридний фунгіцид на ринку. Його унікальність полягає у високій ефективності у поєднанні з дуже низькою ймовірністю розвитку стійкості або перехресної стійкості у рослинних патогенів.

Запатентована гібридна композиція містить дифеноконазол (200 г/л) та ефірну олію чайного дерева, витягнуту з рослин Melaleuca alternifolia (400 г/л). Regev суттєво пригнічує проростання спор або розвиток уражень на оброблених листках та обмежує розширення уражень, спричинених різними грибами.

Препарат випробували для боротьби з широким спектром хвороб різних культур і патогенних мікроорганізмів у різних країнах.

Гібридний фунгіцид уже зареєстрований у США, Ізраїлі, Сербії, Філіппінах та 10 країнах Латинської Америки для різних культур та хвороб. Наразі він  у процесі реєстрації в Бразилії та ЄС.

«Regev забезпечує високу врожайність без ризику для рослин. Препарат майже не залишає залишків, надає профілактичну та системну лікувальну дію. Все це дозволяє відповідати суворим законодавчим нормам країн світу, що посилюються, в тому числі в ЄС», — розповідають представники інноваційного препарату.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується