Україна стала на крок ближче до відкриття ринку м’яса птиці Канади – Владислава Магалецька

Питання комунікації між сторонами з часу впровадження зони вільної торгівлі між Україною та Канадою, у тому числі, поточні питання санітарних і фітосанітарних заходів стали провідними темами онлайн-зустріч голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької з Послом України в Канаді Андрієм Шевченком, що відбулася 19 січня.

Як повідомили у прес-службі Держпродспоживслужби України, окрема увага була приділена виходу українських товарів на ринок Канади.

«У грудні минулого року Службою було отримано звіт компетентного органу Канади щодо результатів аудиту системи державного контролю виробництва м’яса птиці в Україні, – розповіла Владислава Магалецька. – Ми отримали позитивний висновок і зробили ще один крок до відкриття ринку м’яса птиці Канади для українських експортерів»

Разом із тим, було відзначено, що за результатами спільних зусиль українського бізнесу та державних органів, нещодавно Україна отримала акредитацію компетентного органу Канади для експорту бджолиних маток.

Також під час наради були обговорені ключові напрямки роботи Держпродспоживслужби, серед яких – подальший розвиток міжнародної співпраці, цифровізація процесів, модернізація реєстрів, збільшення заробітної плати в регіонах та багато іншого.

«Впевнена, що співпраця України та Канади буде тільки поглиблюватися», – підкреслила Голова Держпродспоживслужби.

AgriGator

Відповісти

Ваш email не публікується