До 480 зросла кількість спалахів АЧС у Німеччині • Meat-Inform

Кількість випадків африканської чуми свиней у Німеччині вже досягла 480. Наразі від вірусу в країні постраждали лише дикі тварини.

Якщо говорити про регіональну структуру поширення АЧС, то 463 випадки захворювання були зареєстровані у землі Бранденбурзі та 17 у Саксонії. Ще одна туша кабана, виявлена ​​поблизу Потсдама, наразі зразки біоматеріалу тварини проходять тестування на африканську чуму свиней.

Поки що хвороба виявлена ​​лише у диких кабанів, але Міністерство сільського господарства країни побоюється найгіршого сценарію розвитку ситуації. Міністр сільського господарства Німеччини Юлія Кльокнер у своїй заяві закликала виконувати запроваджені владою заходи щодо стримування поширення хвороби.

Однак німецький уряд стикається з труднощами в підтримці ізоляції, яку створюють захисні електричні огорожі навколо районів поширення вірусу та вздовж кордону між Німеччиною та Польщею. За словами представників місцевої влади, тимчасові огорожі були знищені невідомими.

“Вандалізм ставить під загрозу успішний контроль епідемії. Це виглядає загрозливо і може мати наслідки”, – заявила Юлія Кльокнер.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується