У Саудівській Аравії побудують перше в світі вуглецево-нейтральне місто

Місто під назвою «Лінія» (The Line) стане частиною проєкту Neom вартістю в $ 500 млрд. Ініціатори проєкту описують його як «лінійне місто» для «майбутніх спільнот, без машин і доріг, які побудовані навколо природи», – передає Agri-gator 


Наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед ібн Салман, розповів про плани створення вуглецево-нейтрального міста. За словами Салмана, місто буде розташовуватися уздовж узбережжя Червоного моря, а його протяжність становитиме 170 км.

“Чому ми приймаємо жертву природи заради нашого розвитку? – задав риторичне питання наслідний принц, під час оголошення рішення про будівництво нового міста.

Згідно з планом, вже до 2030 року до міста буде заселено 1 млн жителів, для яких буде створено 380 тисяч робочих місць.

Стосовно інфраструктури, то за планом, вона обійдеться в $ 200 млн. А місто буде використовувати поновлювану енергію, тому, транспорт буде розміщуватися під землею. Максимальна тривалість будь-якої поїздки по місту, становитиме 20 хвилин.
Як зазначають ініціатори проєкту, повна відмова від наземного транспорту і машин передбачає вуглецеву нейтральність і використання виключно відновлюваної енергії.
За словами виконавчого директора Neom у  місті також буде знаходитися один з найбільших аеропортів в світі.
Agri-gator 

Відповісти

Ваш email не публікується