ДТЕК відкриває у Лондоні інвестиційний хаб нової української енергетики

Найбільша приватна українська енергетична компанія ДТЕК розробляє у Великій Британії інвестиційний хаб нової української енергетики. Початок роботи хабу заплановано на на кінець першого півріччя 2021 року, – передає Agri-gator

“Ми створюємо хаб для залучення інвестицій у проєкти нової енергетики в Україні. Насамперед це стосується відновлювальних джерел енергії, систем накопичення енергії та енергетичних проєктів із використанням водню. Разом зі збільшенням видобутку газу та розвитком мереж саме ці напрями визначені пріоритетними у нашій стратегії”, – зазначив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

За інформацією прес-служби компанії, операційну діяльність із залучення інвестицій в Україну у Великій Британії здійснюватиме спеціально створена компанії DTEK International Ltd.

У повідомленні значиться, що новий офіс ДТЕК планується розташувати у лондонському Сіті та його робота буде спрямована на працю з інвесторами, охочими інвестувати в Україну, і з українськими підприємцями, розвиваючими енергетичні проєкти.

У компанії також зазначили, що ДТЕК має корпоративну присутність у Великій Британії з 2013 року. Протягом останніх 3 років у Лондоні працює група з міжнародних ринків капіталу, що управляє відносинами з інвесторами, а у 2019 році організовано випуск зелених єврооблігацій для фінансування проєктів ДТЕК у сфері відновлюваних джерел.

Згідно з новою стратегією ДТЕК – 2030 компанія взяла на себе зобов’язання досягти відповідності європейському законодавству про шкідливі викиди до 2025 року і стати вуглецево-нейтральною до 2040 року, продовжити практику впровадження бездротової мережі Wi-Fi на своїх вугледобувних активах, та має намір розширювати електромережеві активи в Україні та країнах ЄС і свою активність у зеленій енергетиці. Зокрема, нові проєкти ВДЕ за межами України, а також трейдинг на ринки країн ЄС. Окрім того, як зазначили в компанії, в планах також розвивати непрофільні напрями бізнесу, зокрема, телемедицину.

Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується