Вибух на Полтавщині через аварію на газопроводі (відео)

Поблизу міста Лубни Полтавської області стався вибух — причиною цього стала аварія на газопроводі, зокрема внаслідок розгерметизації газогону. Мешканців попереджають про можливі відключення газу, – передає Agri-gator


«Попередньо відомо, що є аварія на газопроводі. Зараз туди виїхала поліція і наряд ДСНС. Це поки що вся інформація, що є в нас», — повідомив речник поліції області Роман Гришин.

Компанія «Лубнигаз» повідомляє, що на магістральному газопроводі, який обслуговує «Оператор газотранспортної системи України» («Укртрансгаз»), стався вибух на ділянці поблизу села Калайдинці.

Там попереджають про можливі аварійні відключення газу. І наголошують: якщо газ буде відключено, варто переконатися, щоб усі газові комфорки будуть закритими.

«У разі виникнення аварійних ситуацій або якщо відчуєте запах газу, терміново дзвоніть 104. АТ «Лубнигаз» в оперативному режимі виводить усі аварійні служби на чергування», — додали у компанії.
photo5463376500377104413У поліції інформують, що вибух  виник внаслідок розгерметизації газогону. Наразі немає інформації щодо жертв інциденту. За даними правоохоронців,  на місці перебувають рятувальники і поліція, відбуваються заходи з локалізації пожежі, що виникла.
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується