Не ферма, а аграрний зоопарк: досвід українського багатопрофільного виробника

Фермерське господарство Андрія Ковалевського в селі Соснівка, що на Київщині, виглядає як справжній аграрний зоопарк. Чоловікові вдалося охопити кілька сільгоспнапрямків, об’єднавши їх на одному майданчику. Фермер займається великою рогатою худобою, переробкою молочної продукції, а паралельно з цим з успіхом практикує птахівництво, козівництво та свинарство. За словами Ковалевського, головне життєве завдання для нього продовжити сімейну справу і привнести до нього нові елементи ведення аграрного бізнесу, – пише Agri-gator

Поголів’я великої рогатої худоби в фермерському господарстві Ковалевського невелике – всього 12 дійного стада, і 10 молодняка. Серед порід переважають червоно-ряба, айрширська та голштинська. Як зазначає фермер, породи відрізняються високими показниками по м’ясу і молоку. В середньому, надої з поголів’я – близько 350-400 літрів на добу.
IMG_0095Кілька років тому Андрій Ковалевський прийняв рішення не тільки виробляти молоко, а й вийти на власну переробку. Недалеко від будинку, Ковалевський збудував невеликий молочний цех, закупив обладнання та зайнявся виробництвом домашньої натуральної продукції.
IMG_0096

«Не знаю, погано це чи добре, але ми в господарстві працюємо виходячи з порад і традиційних рецептів, які передаються з покоління в покоління в нашій родині. Нічого не шукаємо в інтернеті, вся молочна продукція (сири, йогурти, ряжанка) готується за «старо-Ковальськими» рецептами» – з посмішкою розповідає фермер.

«У виготовленні продукції задіяна вся сім’я – дружина займається доїнням, дочка – наш головний шеф-кухар. Особливих секретів немає – топимо молоко, заквашуємо біобактеріями, ніяких сторонніх домішок не додаємо» – зазначає Ковалевський.
unnamed (32)За словами фермера, попит на домашню молочну продукцію є на протязі всього року. В основному закуповують мешканці рідного села, і досить багато покупців зі столиці.

Як зазначає виробник, більшу частину витрат становлять корми для тварин. У минулому сезоні їх закупили майже на 150 тисяч гривень. На зерно цієї осені ціни збільшилася в 1,5 рази, його в господарстві закупили 15 тонн, плюс витрати на сіно та комбікорми.

Окрім корів, за молочним профілем в господарстві також водяться і кози. Поголів’я невелике – всього 10 кіз, порода зааненська. Ковалевський зазначає, що в порівнянні з коровою, кози дають в 10 разів менше молока (на добу близько 1,5 літра), але ця порода у порявнянні з іншими, достатньо молочна.

IMG_0092

Говорячи за бізнес, Ковалевський зауважує, що сьогодні без підтримки державою аграрної галузі дуже важко самостійно займатися цією сферою. Для того щоб «утриматися на плаву» фермеру, крім виробництва молока, потрібно займатися переробкою, саме в цьому виробник бачить розвиток будь-якого господарства.

IMG_0094

Крім великої рогатої худоби, в господарстві фермера активно розвивається напрямок птахівництва. Із Західної України привезли тисячу курей-несучок.

«У рік несучка дає 160 яєць, більшу частину з яких ми реалізовували на ринках і через перекупників» – ділиться фермер.

Пернате поголів’я водиться на ділянці площею 80 квадратних метрів. Нещодавно фермери заклали інкубаторій на 250 яєць. Для вирощування молодняка передбачено тепле приміщення. Курчат перемістять в клітини зі спеціальними обігріваючими лампами, завдяки чому температура в приміщенні буде триматися на рівні +30 градусів. Говорячи за фінансову сторону, Ковалевський зазначає, що в птахівництві рентабельно працювати по яєчній і м’ясній сфері.

За словами виробника, в сьогоднішніх реаліях невеликий фермер повинен розвивати кілька напрямків, і бути багатопрофільним.

«Великий виробник, агрохолдинг може дозволити собі працювати в одній галузі. У малого і середнього фермера повинна бути інша стратегія, декілька напрямків, якщо він хоче розвиватися”.

“Сьогодні в планах збільшити поголів’я великої рогатої худоби, розвивати птахівництво, добудувати приміщення під корів, і використовувати всі можливості рідного села» – додав Ковалевський.

Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується