АТ «Аграрний фонд» готовий модернізуватися, шляхом доєднання у структуру кількох КХП — АГРОПОЛІТ

У АТ «Аграрний фонд» готові взяти в управління КХП, виставлені ФДМУ на приватизацію, та модернізувати їх для збільшення своїх виробничих потужностей. Про це в інтерв’ю AgroPolit.com розповів в. о. голови правління АТ «Аграрний фонд» Богдан Банчук.

«Дійсно – власні потужності для виготовлення борошна значно б зменшили затрати на його виробництво і дали б можливість покращити якість. Ми справді звернулися до Мінекономіки та Фонду держмайна з проханням передати нам в управління підприємства, які вже давно виставлені на приватизацію, але не продаються. Свою позицію ми обґрунтували і пояснили, що ми не лише зможемо з цими КХП покращити якість товарів АТ «Аграрний фонд» і його прибутковість, але й інвестувати в модернізацію цих підприємств і таким чином підвищити їх ринкову вартість. В результаті АТ «Аграрний фонд» зможе збільшити надходження до державного бюджету, забезпечувати продовольчу стабільність в країні, а з часом держава зможе продати вже модернізовані КХП за значно вищою ціною. Наразі чекаємо рішення ФДМУ», — розповів він.

В. о. голови правління АТ «Аграрний фонд» додав:

 

Ми ж готові взяти в управління ці КХП, капіталізувати їх і дати нове життя важливим для продовольчої безпеки країни підприємствам… Модернізацію КХП АТ «Аграрний фонд» може провести за рахунок залучення коштів міжнародних фінансових інституцій, таких як ЄБРР, ЄІБ та інші. Вони готові надавати кошти під тверду заставу, в цьому випадку – КХП. Нагадаю, що основа для таких проєктів у нас є – нещодавно ми підписали меморандум з ЄІБ. Крім того, у АТ «Аграрний фонд» є певні інвестиції в переробне обладнання, і ми потребуємо лише потужностей, де б його розмістити».

 

Нагадаємо, раніше у АТ «Аграрний фонд» звернулися до МЕРТу з проханням виділити їм 4-5 КХП у різних регіонах України, аби компанія могла виконати завдання уряду та активно долучитися до забезпечення продбезпеки Украни.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується