Купити насіння Pioneer з прямими продажами стало важко — фермери — SuperAgronom.com

В кінці 2019 року компанія Corteva Agriscience впровадила модель прямих продажів насіння бренду Pioneer в Україні. Аграрії почали помічати, що після переходу на прямі продажі, купити насіння Pioneer стає важче. Зокрема, нарікання стосувались кількості та якості посівного матеріалу, а також термінів поставки.

Про це пише Kurkul.com у матеріалі «Золоте насіння» — у що обійшовся фермерам рік прямих продажів Corteva».

 

«Купили кукурудзу та соняшник Pioneer, проплатили все одразу. З затримкою та з «боєм» отримали один гібрид. Насіння дрібне як «блохи», із малою масою тисячі. Кажуть, що неврожай був. А великим агрохолдингам ― там зовсім інша якість та й ціна ― все для них роблять. Зрозуміло, що їм будуть все найкраще давати, бо навіщо ті малі треба — не сьогодні, так завтра їх поглинуть ті ж самі агрохолдинги. На постачальників не можна покластись, бо вони й договір під себе роблять», — розповідав керівник ФГ «Мікстамі-Агро» Євген Митропан.

 

Крім того, за словами сільгоспвиробників, менеджери компанії-постачальника нічого не повідомляли щодо причин затримок, а лише показували у договорі пункт про форс-мажор, без вказання конкретних причин.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується