Білорусь заборонила імпорт курятини з Росії • Meat-Inform

Обмеження на ввезення м’яса птиці і продукції птахівництва з кількох регіонів Росії ввела Білорусь. Заборона на імпорт пов’язана зі спалахами грипу птиці на території РФ. Також було обмежено ввезення продукції птахівництва з Німеччини, Нідерландів, Франції та Данії.

Тимчасові обмеження в Росії стосуються птиці і продукції птахівництва з Республіки Татарстан, Ростовської, Самарської, Томської областей. Також тимчасово заборонено імпорт товарів птахівництва з земель Мекленбург-Передня Померанія і Нижня Саксонія (Німеччина), провінцій Гронінген і Гелдерланд (Нідерланди), з регіонів Корсика (Франція) і Центральна Ютландія (Данія). За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин, на території цих регіонів зареєстровані випадки високопатогенного грипу, зазначає Міністерство сільського госппродарства.

Новини партнерів

Тимчасові обмеження вводяться з 23 листопада. Вони стосуються таких товарних категорій, як жива птиця, інкубаційні та харчове яйце, м’ясо птиці, яєчний порошок, меланж, альбумін та інші харчові продукти переробки курячого яйця, пух, перо, а також не підданої дезінфекції пернатої дичини.

Припиняються всі раніше видані дозволи на ввезення зазначених товарів до Білорусі з територій країн, що постраждали від хвороби.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується