Попит Китаю продовжує стимулювати зростання експорту свинини з ЄС • Meat-Inform

Експорт свіжої та замороженої свинини з ЄС у серпні досяг 294,5 тис. тонн, що на 34% більше у порівнянні з попереднім роком.

“Зростання майже повністю зумовлено потужним попитом на провідному ринку, в Китаї, оскільки обсяги імпорту свинини в цю країну зросли приблизно вдвічі порівняно з серпнем 2019 року. ЄС продовжує допомагати заповнювати прогалину, що виникла в результаті спалаху африканської чуми свиней”, – зазначає аналітик AHDB Бетан Вілкінс.

Новини партнерів

Більшість інших основних ринків, включаючи Великобританію та Японію, імпортували свинину з ЄС в менших обсягах, ніж роком раніше. Падіння експорту до Великобританії продовжило тенденцію, яка, спостерігалася протягом усього 2020 року, обсяги продажів загалом знизились на 12%.

Експорт свинини з ЄС на четвертий за величиною ринок, В’єтнам, також скоротився майже на 40% у порівнянні з попереднім роком.

Утім, тенденція до зростання експорту не триватиме довго. Пані Вілкінс повідомляє, що оптові ціни на свинину в Китаї падають, і все більше доказів свідчить про те, що поголів’я свиней у Китаї зараз починає відновлюватися.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується