Російська влада виставила на продаж кримський завод вин “Масандра”

Акції найбільшого в регіоні виноробного і віноградарського об’єднання «Массандра» виставлено на торги. Лот оцінюється більш ніж в 5,3 млрд рублів, – передає Agri-gator

Про це йдеться у документі «Єдиної електронної торгової площадки». Слід зазначити, що на початку жовтня російська влада перетворила винзавод в акціонерне товариство, 100% акцій «Масандри» знаходиться у власності республіки.

Очікувані надходження до бюджету Криму після приватизації – 6 мільярдів рублів. Парламент регіону 14 жовтня підтримав приватизацію підприємства до кінця 2020 року, схваливши відповідні зміни в програму приватизації.

Відзначається, що підприємство виставлено на аукціоні в електронній формі єдиним лотом. Закінчення прийому заявок – 8 грудня, аукціон запланований на 14 грудня. Початкова вартість «Масандри» дорівнює 5,3 млрд рублів. Крок аукціону – 26 млн рублів.

Довідково:
Винзавод «Массандра» заснував князь Лев Голіцин більше 120 років тому. У господарстві «Масандри» – близько 4 тис. га виноградників. Крім заводу, до складу підприємства входять 8 філій, виноградники тягнуться на 180 км від Фороса до Судака.

Читайте також: Виноградарство в Україні – перспективний та інвестиційно привабливий агробізнес
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується