Американська вакцина Moderna від Covid-19 ефективна на 94%

Вакцина Moderna від Covid-19 на 94,5% ефективна в запобіганні захворювання, як показують попередні дані великомасштабних випробувань третьої фази, – повідомляє компанія-виробник. Інформація була опублікована в прес-релізі сьогодні, 16 листопада, – передає Agri-gator

Як йдеться у документі, за підсумками третьої фази випробування, серед 100 добровольців, які отримали два щеплення, виявлені п’ять випадків зараження. У групі з плацебо цей показник склав 90.

“Це поворотний момент в розробці нашої вакцини від COVID-19. З початку січня ми переслідуємо цей вірус, щоб захистити якомога більше людей у ​​всьому світі. Весь час ми знали, що кожен день має значення. Цей позитивний проміжний аналіз нашого дослідження фази 3 дав нам перше клінічне підтвердження того, що наша вакцина може запобігти захворюванню COVID-19” – прокоментував Стефан Бансель, генеральний директор Moderna.

На підставі цих проміжних даних, компанія Moderna має намір подати на дозвіл на використання вакцини в надзвичайних ситуаціях, та в найближчі тижні чекає, що EUA проінформує про остаточні дані з безпеки та ефективності.

Читайте також: Європейським фермерам виділили 8 млрд євро на подолання наслідків коронавірусу
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується