На Полтавщині фермер продав моркву вдвічі дорожче завдяки квесту – AgroNews

Сергій Марченко — рекрутер, підбирає персонал для роботодавців. Купив у селі на Полтавщині хату й вирішив, що не гуляти ж городу. Й засадив його морквою. А згодом продав у 2 рази дорожче за ринкову ціну завдяки винахідливості й сучасним інтернет-технологіям. Про це повідомляє greenpost, пише agronews.ua.

Малий фермер насіння купував у французької фірми. Морку виростив неабияку. Як овоч росте — постив сторіс у соцмережі. І до підписників звертався не дати згнити моркві й купити її за спеціальною схемою: записуєшся в ґуґл-формі, гроші переказуєш на картку і приходиш у зазначений день у зазначене місце. Під постом — тисяча лайків, сотня коментарів, і замовлень, що за раз не довезти.

Моркву для фоловерів рекрутер возить “Мерседесом”. Якщо скласти заднє сидіння, то влазить 50 мішків. Овоч підписники розбирають у центрі Києва. Ціна моркви із соцмережі – 10 гривень за кілограм, у магазині можна купити вдвічі дешевше. Але покупці керуються іншим.

“Формат дуже цікавий. Я й захопився”, – каже один із покупців.

“Людям подобаються історії. Люди люблять історії веселі, цікаві. Я їм дав історію. Вони дали гроші за моркву”, – каже Сергій Марченко.

Заробленого вистачить, аби розрахуватися з людьми, що моркву збирали. Але морквяний запал у пана Сергія не згасає, фоловерам обіцяє наступного року чавити ще й морквяний сік. Цьогоріч французький овоч не товарного вигляду теж не пропаде — його з’їдять корови.

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується