BiomEnforcer®: інноваційна кормова добавка, що збільшує прибуток птахівничого бізнесу

Сучасний розвиток птахівництва неможливо уявити без якісних кормових продуктів. При цьому найважливішою складовою кормів є протеїн, завдяки якому в організмі птиці відбувається баланс білків. Протеїн грає істотну роль не тільки в показниках здоров’я птиці, але і в плані економічних характеристик птахівницьких підприємств, оскільки недолік протеїну для птахів небезпечний зниженням продуктивності та живої маси, що уповільнює темпи виробництва в птахівництві, призводить до неекономічного витрачання кормів і, в підсумку, до підвищення собівартості продукції.

Компанія ЕКО 777 ltd розробила і впровадила у виробництво біологічно чистий протеїн BiomEnforcer®, який може внести кардинальні зміни в існуючі технології розробки і застосування якісних кормових продуктів, збільшивши прибутку власників птахівничого бізнесу. Детальніше – читайте в матеріалі журналістів AgriGator.

«Новий продукт ініціює кардинальні зміни на ринку кормових добавок»

Як зазначає директор компанії ЕКО 777 ltd Володимир Науменко, кормова добавка BiomEnforcer® виготовлена ​​тільки з натуральних компонентів, в ній відсутні будь-які хімічні елементи, які складають формулу кінцевого продукту.

«Розробкою цього продукту компанія ініціює кардинальні зміни у виробництві кормових добавок, що значно поліпшить стан здоров’я птиці, що, в свою чергу, гарантує якісне харчування людини», – підкреслює Володимир Науменко.

У хімічному складі BiomEnforcer®, зазначає Володимир Науменко, амінокислоти містяться в унікальних пропорціях якісного і кількісного співвідношення. Їх підбір здійснений таким чином, щоб в організмі птиці попереджалася схильність до метаболічних захворювань, які зазвичай наступають внаслідок відсутності в організмі певних ферментів або їх недостатності.

«Сама ж технологія виготовлення препарату виключає високий нагрів первинного білкового матеріалу, тим самим зберігаючи формулу білка в первозданному вигляді. При цьому забезпечується, так зване, «розтягнення» глобул в «нитки», що сприяє 100% засвоюваності птахом компонентів, що складають формулу кінцевого продукту», – розкриває нюанси директор компанії ЕКО 777 ltd.

BiomEnforcer® підвищує економічний ефект птахівницьких підприємств

Серед практичних економічних ефектів BiomEnforcer® Володимир Науменко називає підвищення рівня яйцекладки і приріст живої маси птиці.

«Це доведено експериментальною частиною практичних досліджень, яка була проведена в 2019 році на одному з підприємств, що спеціалізується на виробництві яєць», – зазначає Володимир Науменко.

За його словами, в рамках досвіду в кінці лютого 2019 г. були сформовані 3 групи по 50 голів птиці у віці 150, 85 і 29 тижнів. При цьому процедура годування і напування птиці відповідала загальноприйнятим нормативам: напування здійснювалося поїлками жолобкового типу, роздача кормів відбувалася за допомогою стрічкового транспортера, а прибирання посліду в пташниках проводилося систематично.

Під час проведення експерименту в господарстві спостерігався гострий дефіцит кормів і їх компонентів, що штучно гальмувало рознос птиці і вихід на пік продуктивності. Протягом січня місяця показник сирого протеїну в кормі був знижений до 11,43%.

Для птиці у віці 65 тижнів і старше і ремонтного молодняку ​​9-16 тижнів був застосований рецепт, який був дефіцитним за показником сирого протеїну на 23% і 28% від норми.

У цей час для всіх дослідних груп в основний раціон була введена активна кормова добавка BiomEnforcer® в кількості 0,1% – в лютому 2019 р. і 0,2% -в березні 2019 р.

За результатами застосування нової кормової добавки, всі птахи великого віку мали позитивний приріст живої маси. Особливо, слід відзначити «стару птицю» в віці 175 тижнів, яка за показниками живої маси перевищувала «молоду» у віці 85 тижнів на 8%.

«Оцінюючи результати несучості в березні-квітні 2019 р слід зазначити, що 3 група дослідної птиці, у якої був вік 30 тижнів, перевищувала 1 і 2 групи на 31,3% і 20% в березні і відповідно на 25,3% і 16,4% – в квітні.

Також, слід зазначити активне зростання продуктивності в 1 і 2 групах в квітні місяці, який перевищив на 19,6% і на 17,2% відповідно.

Таким чином, ми можемо зробити висновки, що кормова добавка BiomEnforcer® «підіймає на ноги» навіть безнадійну птицю, яка зазвичай вибраковується, а також уповільнює процес старіння, збільшуючи репродуктивний вік несучки і підвищуючи її імунітет», – зазначає Володимир Науменко.

Фахівець також зазначає, що до складу BiomEnforcer® входить активна речовина – штамм Saccharomyces spp, яка має прямий вплив на бактеріальне співтовариство сліпих відростків кишечника і продуктивність курчат-бройлерів, що в свою чергу, є перспективним для птиці через здатність синтезувати антибіотичні сполуки.

« Таким чином, при використанні нашої кормової добавки в раціоні птиці, відпадає необхідність її вакцинації антибіотиками», – підкреслює ще одну перевагу BiomEnforcer Володимир Науменко.

Директор ЕКО 777 ltd зазначає, що на сьогоднішній день технологія виробництва BiomEnforcer повністю запатентована його компанією.

«Наш продукт пройшов першу стадію клінічних досліджень і ми готові до обговорення, умов спільної співпраці, з можливими партнерами в частині проведення більш глибоких досліджень впливу кормової добавки BiomEnforcer®, не тільки на продуктивність яйцекладки і впливу її на організм птиці, але і для випробувань противірусних властивостей, якими вона володіє через наявність в ній штаму Saccharomyces spp», – резюмує Володимир Науменко.

AgriGator

 

1 коментар
  1. Андрій говорять

    Беззаперечно, якщо грамотно підійти до цьго проекту, це буде революцією в області птахівництва і не тільки.

Відповісти

Ваш email не публікується