Бізнес визначив головні завдання для очільника Держпродспоживслужби – AgroNews

Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) сформувала 8 головних напрямків діяльності Держпродспоживслужби, яку очолила Владислава Магалецька. Про це повідомляє Клуб успішних аграріїв, пише agronews.ua.

Головні завдання для нового очільника Держпродспоживслужби:

✔️ Формування професійної команди Держпродспоживслужби.

✔️ Підтримка українських експортерів на міжнародних ринках.

«Протягом останніх років спостерігається тенденція до збільшення продажів сільськогосподарських культур на ринок Китаю та азійських держав. Враховуючи перспективність цього напряму, зернова спільнота вважає за потрібне й надалі розвивати співробітництво з КНР щодо постачання зернових культур, зокрема у напрямку розширення переліку сільгосппродукції, що експортується з України до КНР, та спрощення процедури експорту ячменю», – коментує ЄБА.

✔️ Діджиталізація інформації та державних послуг, зокрема в зерновій галузі.

«Йдеться про приєднання до системи електронного обігу фітосанітарних сертифікатів та запровадження електронних сервісів подачі документів», – зазначає ЄБА.

✔️ Дотримання термінів видачі висновків санітарно-епідеміологічної експертизи.

✔️ Розробка методологічних рекомендацій щодо трактування правильності маркування нехарчових продуктів.

✔️ Запобігання фальсифікації молочної продукції.

✔️ Подача заявки на членство в міжнародній організації PIC/S.

«Комітет виробників ветеринарних препаратів багато років порушує питання про вступ до організації PIC/S (Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій), оскільки це означатиме визнання українських правил виробництва ветеринарних препаратів іншими країнами і дозволить покращити контроль за якістю препаратів всередині країни», – наголошує ЄБА.

✔️ Оновлення інструкцій з лікування та профілактики хвороб тварин згідно з європейськими процедурами.

«Для бізнесу надзвичайно важливо, щоб Держпродспоживслужба працювала ефективно та забезпечувала своєчасну видачу всіх сертифікатів і документів дозвільного характеру для безперебійної роботи компаній, тим паче в такий непростий період пандемії. Ми сподіваємося, що пані Магалецькій вдасться швидко та якісно налагодити роботу відомства, аби не гальмувати експортно-імпортні операції та торгівлю на внутрішньому ринку через затримки у оформленні документації, а натомість сприяти пожвавленню бізнес-активності для відновлення економічного росту», – підсумувала Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації.

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується