Жили у халупах, батрачили на полі: під Дніпром викрили банду трудових «рабовласників» – Seeds

У Дніпропетровській області протягом 2019-2020 років зловмисники тримали у трудовому рабстві людей. Заробітчанам обіцяли гідну зарплату, але натомість вони майже задарма виконувати “чорні” роботи.

Виявилося, що до злочинної групи входило шестеро місцевих громадян. Вони вербували людей із вразливих груп населення, обіцяючи проживання, харчування та гідну оплату. Натомість заробітчани проживали у бараках і тяжко працювали на полях.

Правоохоронці викрили діяльність зловмисників, провели обшуки і знайшли майже 300 тис. гривень, 650 літрів спирту, понад тисячі пачок цигарок, “чорнові” записи та комп’ютерну техніку. Також слідчі опитали потерпілих та свідків, які підтверджують факт трудової експлуатації.Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої. Наразі вирішується питання про вручення трьом фігурантам повідомлення про підозру. Проводяться подальші слідчі дії.

Раніше у Херсонській області поліція визволила 13 заробітчан, які приїхали на сезонну роботу, а натомість опинилися на два місяці в трудовому рабстві. Людям обіцяли житло, харчування та гідну зарплатню. Натомість поселили в бараці, забрали документи, залякували й змушували працювати за їжу.

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується