За 29 років «миші» в Держгеокадастрі з’їли 5 млн га землі — АГРОПОЛІТ

Протягом дії в Україні мораторію на продаж землі в Держгеокадастрі недорахувалися 5 млн га землі. Про це написав голова Держгеокадастру Роман Лещенко у facebook після участі у земельному форумі «Земля – народу».

«Під час земельного форуму «Земля – народу» я розповів, про 750 тисяч гектарів сільсгосп землі, що залишаються у держави. Пропоную більш детальну інформацію, про державні структури, що користуються цими землями сільськогосподарського призначення.  Особисто для мене несподіванкою була пенітенціарна служба», – написав він у .

У матеріалі на АgroРolit.com цитуються слова Лещенка:

 

Якщо дати відповідь на питання, скільки Державної землі в Україні, я хочу публічно звернутися до українського народу, і безпосередньо до президента України, і до всього керівництва нашої держави: в Україні з 10,4 млн га землі с/г призначення державної форми власності не існує. Це була брехня, вводили в оману, і стверджували, що є ця земля, насправді її немає. 1,7 млн га земель Державної форми власності були передані в комунальну власність у 2018-2019 рр., і сьогодні, підписавши історично указ, ми передаємо більше 2 млн га землі громадам», – заявив він.

 

Скільки тоді залиилося землі в Україні державної форми власності?

 

Відповідно до даних Державного земельного кадастру, після передачі більше 2 млн га землі в Україні, безпосередньо у Держгеокадастрі залишається 750 тис. га землі державної форми власності с/г призначення. Ця земля перебуває на правовому титулі на праві постійного користування (йдеться про землі Академії наук, Міністерства оборони, Пенітенціарної служби, Міністерства освіти та колишні державні землі МінАПК, які сьогодні передані до фонду Держмайна на приватизацію). Оце є найбільша відповідь усім боронителям української землі, хто розказував, що українці неспроможні, тому що створивши ілюзію, брехавши народу, створюючи всі ці перепони, вони ганебно грабували українську землю, – наголосив керівник Держгеокадастру.

 

Нагадаємо, що Володимир Зеленський розповів, скільки землі передається у приватну власність.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується