Синоптики попереджають про різке похолодання та опади — КУРКУЛЬ

Завтра, 17 жовтня, майже всю територію України охоплять значні опади, сильні дощі очікуються в північних та західних областях, їх кількість місцями досягатиме 19 мм. Дощова погода супроводжуватиметься суцільною хмарністю. Повідомляє сервіс агропогоди Метео Фарм.

Проте, за даними синоптиків, в Луганській, Дніпровській, Донецькій та Запорізькій областях пануватиме сонячна малохмарна та суха погода.

Температура повітря почне знижуватися. Найхолодніше буде на Заході, вночі температура складе лише +5…+9 градусів, вдень +8…+13 °C, в північних областях у нічний час +6…+12 °C, вдень +8…+19 °C.

В східних та центральних областях нічна температура досягне відмітки +7…+15 °C, денна коливатиметься від +10 до +24 °C, на Півдні ще збережеться тепла погода, вночі +11…+17 °C, вдень повітря прогріється до +14…+25 °C. Вітер змінного характеру 2-6 м/с.

У неділю, 18 жовтня, стане ще прохолодніше, нічні температури знаходитимуться в межах +3…+13 °C, денні +6…+17 °C. Максимально температури підійматимуться на Сході та Півдні до +20…+21 °C. Пануватиме мінлива хмарність та короткочасні опади пройдуть майже по всій території України.

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується