Крафтова продукція VS HoReCa: як в Україні поєднати авторське виробництво з ринками масового збуту?

Незважаючи на карантинні обмеження, HoReCa все ще залишається перспективним сегментом для виробників крафтової продукції та постачальників, які раніше не працювали з громадським харчуванням. Як малому та середньому виробнику побудувати ефективні відносини з представниками HoReCa? Які необхідні кроки слід зробити крафтовіку, та які головні особливості закупівель в HoReCa?

Відповіді на ці питання надасть шеф-кухар і виробник копченої продукції Юлія Кушнір, під час Міжнародної конференції: “Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі” яка відбудеться 28 жовтня в рамках виставки “ІНТЕРАГРО-2020”.

У своєму виступі Юлія Кушнір детально розбере нюанси входження крафтового виробника в сегмент HoReCa, а також розгляне основні помилки, ґрунтуючись на особистому досвіді.

«Розвиваючи власне виробництво копченої продукції, при виході в сегмент HoReCa, я зіткнулася з низкою помилок та провалів. Під час виступу ми розглянемо практичний кейс, який стане в нагоді новачкам, які раніше не працювали з кафе та ресторанами, і виведемо рецепт успішної співпраці з даним сегментом»

Конференція відбудеться 28 жовтня в рамках виставки “ІНТЕРАГРО-2020” у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ).
Зал №8, пав. 2, вхід 2-А, 2 поверх.

Захід відбудеться за підтримки Київського міжнародного контрактового ярмарку.

Спікерами  конференції виступають аналітики аграрного ринку, фахівці із агроінвестицій, професійні виробники та фермери, виробники та маркетологи нішевої продукції та сільськогосподарської техніки, експортери, представники профільного Міністерства, розробники фінансових інструментів та сервісів для агробізнесу.

Цільова аудиторія заходу:  агробізнесмени, фермери, інвестори, професіонали HoReCa, фахові ЗМІ, представники профільних асоціацій, агровиробники, які зацікавлені у розвитку нових ніш, агроінвестиціях, нових технологіях та послугах.

Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації>>>  

За додатковою інформацією звертайтесь:

+38 093 968 31 24

pr.sapienzamedia@gmail.com
Не пропустіть можливість дізнатися про найбільш перспективні ніші, та отримати розгорнуту відповідь в яке  сучасне крафтове виробництво вигідно інвестувати сьогодні. Реєстрація за посиланням >>>  

Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується