На Харківщині відбудеться масштабна конференція “Яблучний бізнес України-2020”

0

Проєкт «АПК-Інформ: овочі та фрукти», організатор десятої юбілейної конференції «Яблучний бізнес України-2020», оголошує старт реєстрації учасників події, яка щорічно збирає лідерів фруктового бізнесу країни. Цього року, у зв’язку з карантинними обмеженнями, на конференції будуть діяти обмеження за кількістю учасників,а захід відбудеться на території К (Ф) Х «Промінь», на Харківщині, – передає Agri-gator


Другий поспіль дефіцитний яблучний сезон в Україні може принести більше негативних, ніж позитивних наслідків безпосереднім учасникам ринку та українським споживачам. Це реальний виклик для всього яблучного сектора країни.
Як повідомляють організатори, за результатами підсумкового опитування українських садівників в Україні, втрати врожаю яблук у господарствах в 2020 році можуть скласти 15-30%.

Чи означає це настільки істотне зниження валового збору в нинішньому сезоні?
Якщо такий сценарій втілиться в життя:
– високі роздрібні ціни для споживача в Україні;
– відсутність яблук преміальної якості на внутрішньому ринку України та основна пропозиція яблук другого сорту і більш низької якості на оптових ринках і в мережах супермаркетів;
– нестача сировини для переробного сектора;
– чергове скорочення обсягів, а, можливо, і географії експорту яблук з України;
–  ще більша залежність від імпорту в другій половині сезону-2020/21;
– непростий вибір перед фермером, якому за якісне яблуко на внутрішньому ринку запропонують вище ціну, ніж на експорт – куди продати?
Але навіть при цьому є цілий ряд позитивних очікувань:
– високі ціни на продукцію для тих виробників, які в нинішньому сезоні отримали очікуваний урожай;
– прибуток за підсумками сезону у компаній, які виростили якісніше яблуко в нинішньому сезоні;
– зростання інвестицій в яблучний сектор України: як в розширення площ, так і в новітні рішення щодо захисту, доробки та зберігання продукції.

А головне, зваживши всі плюси і мінуси поточного сезону, потрібно просто припустити: а що буде, якщо в 2021 році в Україні (і не тільки) буде зафіксовано факт перевиробництва яблук, до чого вже на сьогоднішній день є реальні передумови?

Саме ці питання будуть обговорюватися в ході чергової зустрічі провідних виробників яблук в Україні, представників рітейлу, оптових компаній, експортерів, а також аналітиків яблучного ринку і провідних постачальників послуг і МТР для яблучного сектора.
Конференція відбудеться 23 жовтня 2020 року, у Харківській обл., Дергачівському р-н, сел. Ветеринарний.
Як зазначають організатори, у зв’язку з діючими карантинними обмеженнями в Україні, на ювілейній
конференції буде діяти обмеження за кількістю учасників, а відбудеться подія безпосередньо на території К (Ф) Х «Промінь», що зробить його максимально безпечним і практичним для всіх делегатів.
З огляду на всі обставини, компанія-учасник може замінити свого представника аж до останнього дня перед початком конференції – 22 жовтня – включно.

Програма події, умови участі та рекламні можливості опубліковані на сайті>>
Кількість учасників обмежена до 100 делегатів. Реєстрація можлива до 19 жовтня. Якщо ліміт учасників буде вичерпано, реєстрація закриється раніше.
Заявку на участь можна залишити за посиланням>>

З усіх питань, пов’язаних з конференцією, будь ласка, звертайтеся до проєкту
«АПК-Інформ: овочі і фрукти»:
+38 096 5836323 – Євген Кузін, eugenekuzin@gmail.com
+380 96 4337857 – Олександр Хорєв, fruit.chief@fruit-inform.com
+380 562 320595

Читайте також: Нові сервіси УПОА, презентовані на конференції “Яблучний бізнес України-2019”, призвели до значного збільшення членів Асоціації


Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується