Ikea спроєктувала еко-вулики: зібрати будинок для бджоли можна власними руками

0

Дослідницька та проєктна лабораторія Ikea Space10 в співпраці зі студією Bakken & Bæck і дизайнером Таніт Клейн створили Bee Home. Це варіант домашніх вуликів, за допомогою яких будь-який бажаючий зможе створити будинок для бджіл у своїй місцевості, – передає Agri-gator

Bee Home – це дизайн-проєкт, що відкриває нову еру демократичного дизайну від Ikea. У проєкті використовуються новітні розробки в області цифрового виготовлення і параметричного проєктування.
Користувачі можуть створити свій власний будинок для бджіл всього за кілька хвилин. Для цього просто треба вибрати розмір, стиль і бажане розташування – наприклад, на даху або балконі. Потім скачати індивідуальні креслення та інструкцію про те, як зібрати будинок. Файли з кресленнями можна віднести будь-якому виробнику – друкувати будинок можна на 3D-принтері або зробити з дерева.
Автори проєкту вважають, що наш будинок це не тільки особисте житло, а вся планета, про яку ми повинні піклуватися для її збереження. “Завдяки еко-вулику люди зможуть почати відновлювати рівновагу в наших відносинах з планетою”, – зазначають у компанії.
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується