Брати-фермери виростили гарбуз-гігант вагою в 1,2 тонни

Двум 59-ти річним  братам-фермерам з  Великобританії вдалося виростити овоч неймовірних розмірів: гарбуз-гігант важить 1198 кг, і як  очікується, встановить новий світовий рекорд, – пише Agri-gator

За інформацією  фермерів Стюарта і Яна Паттонів, для того щоб  досягти подібного результату, вони витрачали  щодня понад 6 годин на догляд за овочем. Вже через 87 днів, гарбуз важив понад 1 тонну. Наразі, його   окружність становить близько 6,04 метра.
Читайте також:  Гігантський «Чиполліно»: в Бучі виростили найбільшу цибулю в Україні

Як зазначається, це не перший  раз, коли фермерам вдається виростити овоч подібного розміру. В минулому році брати Паттон також  продемонстрували гарбуза-гіганта: тоді їх овоч-рекордсмен важив  1104,95 кг.
За словами фермерів, для того щоб виростити  гігантські овочі, потрібно вибрати правильне насіння, забезпечити якісний полив (як варіант, використовувати крапельне зрошення), а також щодня перевіряти рослини на наявність шкідників і негайно усувати будь-які проблеми.
Нагадаємо, нещодавно ми писали, що  запорізькі фермери б’ють чергові рекорди. Зокрема, їм вдалося виростити півметровий огірок. Така дивовижа є на присадибній ділянці мешканки Мелітополя.

Agri-gator за інформацією  freshplaza.

Відповісти

Ваш email не публікується