В Україні через посуху зріджені посіви озимого ріпаку – AgroNews

В Україні на посівах озимого ріпаку 2020/2021 МР на окремих полях, де вже зійшов озимий ріпак, спостерігається зрідженість його сходів навіть після випадання опадів, – відзначають науковці Національної академії аграрних наук України. Про це повідомляє agronews.ua.

У деяких областях України вже частково проведено сівбу озимого ріпаку під урожай 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Проте умови для посівної озимого ріпаку в Україні, яка зазвичай стартує у третій декаді серпня, склалися малосприятливі практично в усіх регіонах, за виключенням західних областей. Про це свідчать дані агрометеорологічного огляду Укргідрометцентру.

Експерти Укргідрометцентру зазначають, що дефіцит липневих опадів у більшості районів центральних областей перевищує 50% та є несприятливим фактором для накопичення вологи, відповідно, і підготовки ґрунту до сівби озимих культур під урожай-2021. У першу чергу це стосується озимого ріпаку, оптимальні терміни сівби для якого у більшості регіонів — це період 10-25 серпня.

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується