Рекордний урожай томатів збирають фермери Вінниччини – Seeds

Зміна клімату дозволили Вінниччині до титулу “цукрового Донбасу” приміряти корону королеви “помідорного раю”. Цьогоріч на Вінниччині рекордний врожай помідорів.

Жоден овоч не має такого розмаїття форм і забарвлень, як томат. Добре вродили і рожеві, і червоні, і бурі, і жовті. Місцеві господарі і господині вирощують безліч сортів: Дебарао, Кронпринц, Лагідний, Волове серце, Персей, Рожевий гігант і десятки інших.

Так пара пенсіонерів з Вінниці багато років вирощує свій улюблений сорт помідорів Надія. Пан Володимир з дружиною Надією разом 50 років. Вочевидь чоловік обрав сорт за ім’ям коханої дружини.

Подружня пара щодня працює на земельній ділянці, де росте і картопля, і морква, огірки, капуста і буряк. Але окрасою городу є помідорна ділянка. Великі ряди помідорів рівненько підв’язані, та під кожним кущем крапельний полив, власноруч зроблений хазяїном.

“Сорт Надія високорослий, тому потребує підв’язки. Вирощування помідорів — це завжди великий ризик, бо не знаєш, якої погоди чекати”, — розповів господар.

“Виростити гарний урожай зможе кожен, адже тут немає великих труднощів. Насамперед потрібно любити землю, вміти спілкуватися з нею, а вона віддячить людині сторицею”, — доповнює чоловіка пані Надія.

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується